USŁUGI INNE

Usługi dodatkowe:

Tworzenie planów wycieczek po Dolnym Śląsku, Karkonoszach, Sudetach:
Potrzebujesz stworzenia planu wycieczki po Sudetach dla swojej grupy lub biura turystycznego? Mogę zając się tym problemem, opracować trasę, obliczyć koszty biletów wstępu, ilości kilometrów itp. Wszystko co jest potrzebne do stworzenia idealnej wycieczki. Nie wszystkie wycieczki po Sudetach potrzebują przewodnia. Wystarczy dobry pilot wycieczki, kierowca i dobry plan aby grupa była zadowolona oglądając niezwykłe zabytki i atrakcje regionu. Jeśli nie masz wiedzy odnośnie atrakcji województwa dolnośląskiego oraz tego jakie drzemią w nim ciekawostki i tajemnice chętnie stworze plan dla Twojej wycieczki czy biura turystycznego.

Zdalny pilot wycieczek:

Organizujesz wycieczkę w Sudety i chcesz ciąć koszty?
Oferuję usługę mobilnego pilota wycieczek polegającą na odbiorze i zakwaterowaniu uczestników w Karpaczu, Ściegnach, Piechowicach, Borowiczach. Zapewnieniu im maksimum komfortu i bezpieczeństwa i czuwaniu na przebiegiem wycieczki zgodnie z ustalonym planem. Jestem do dyspozycji uczestników w nieprzewidzianych wypadkach całą dobę, pozostaje w kontakcie z obiektem odnośnie posiłków itd., prowadzę wycieczki autokarowe, zapewniam wejścia do obiektów oraz czuwam nad pracą kierowcy itp. Dbam aby pobyt w hotelach/pensjonatach przebiegał zgodnie z oczekiwaniami, a ostatniego dnia pobytu czuwam nad wykwaterowywaniem i bezpiecznym wyjazdem do domu.
Przykładowa wycieczka 2 dniowa:
I dzień. Przyjazd do Karpacza (odbieram uczestników, zakwateruje przekazuje namiary na swoją osobę, rozwiązuje podstawowe problemy), pierwsza piesza wycieczka spacer po centrum miasta z przekazaniem najważniejszych informacji.
II dzień. Spotkanie w obiekcie załatwianie bieżących spraw uczestników związanych z miejscem zakwaterowania. Wycieczka – przejazd do Świątynie Wang w Karpaczu zwiedzanie świątyni oraz terenu przyległego zabytkowego cmentarza. Następnie przejazd do Zamku Książ (obsługuje trasę, zakup biletów, podzieleni grup, ustalamy czas wolny), przejazd do Sztolni Walimskich (zakup biletów, oprowadzenia jeśli będzie taka wola grupy), powrót do Karpacza. W trakcie przejazdu autokarem opowiadam uczestnikom historię regionu i opisuje mijane miejsca w sposób przystępny i zabawny.
II dzień. Wykwaterowanie z ośrodka, przejazd do Jeleniej Góry (Sobieszowa). Spacer na zamek Chojnik (wycieczka ok 2 godz. w dwie strony). W tym konkretnym miejscu wymagana jest obecność Przewodnia Sudeckiego, który może wprowadzić grupę na teren Parku Narodowego, gdzie znajduje się zamek. I tutaj nie ma żadnego problemu ponieważ jestem Przewodnikiem Sudeckim. Zwiedzanie zamku, wyjście z Parku Narodowego, zbiórka grupy i wyjazd do domu (mnie kierowca pozostawia w Jeleniej Górze).
Dzięki tej usłudze powstaje znaczącą oszczędność na noclegu i wyżywieniu pilota czy godzinach jego pracy. Usługi przewodnika mogą być połączone z pilotowanie, wycieczki.
Jeśli są Państwo zainteresowani taką formą współpracy proszę o kontakt, omówimy termin, trasę, wynagrodzenie, formy płatności za usługi (np. wejścia do obiektów, najczęściej stosowaną jest gotówka, którą dostarcza kierowca ja rozliczam się z nim na podstawie FV i tabeli poniesionych kosztów ). Za swoje usługi wystawiam Faktury.
Wszystkich zainteresowanych zachęcam do kontaktu:)